DOBROU CHUŤ - Vybíráme to NEJLEPŠÍ pro VÁS

PRAVÁ SLOVENSKÁ PLNOTUČNÁ BRYNDZA - 1 x 250 g

129 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 292728 - 8586001301589
PRAVÁ SLOVENSKÁ PLNOTUČNÁ BRYNDZA - 1 x 250 g
bryndza 01 600x900 c
Novinka Tip

Detailní popis produktu

PRAVÁ SLOVENSKÁ PLNOTUČNÁ BRYNDZA - 1 x 250 g

Objevte jedinečnou chuť tradiční slovenské plnotučné bryndzy, pečlivě vyrobené z nejkvalitnějšího ovčího mléka naší farmy - AGROFARMA ČERVENÝ KAMEŇ. Naše bryndza je autentický mléčný produkt, jehož výroba vychází z generacemi prověřených metod a postupů. Jedinečné vlastnosti - Tradiční receptura: Vyrobená dle staroslovanských receptur, které zaručují bohatou a krémovou chuť. Kvalitní suroviny: Používáme pouze čerstvé ovčí mléko z našich ekologicky chovaných ovcí. Ručně zpracovaná: Každý váleček bryndzy je ručně zpracován a pečlivě uložen do dřevěné dýzy pro zachování maximální čerstvosti a chutě. Přírodní balení: Dřevěná dýha nejen esteticky doplňuje produkt, ale také přispívá k jeho optimálnímu skladování a uchování chuti. Použití - Naše bryndza je ideální pro přípravu tradičních slovenských pokrmů jako jsou bryndzové halušky, bryndzové pomazánky, nebo jen tak na čerstvý chléb. Její bohatá chuť a jemná textura osloví všechny milovníky kvalitních mléčných produktů.

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Bryndza plnotučná. Sušina min. 44 %, tuk v sušině min. 48 %.
SLOŽENÍ
skladovaný ovčí SÝR (skladovaný ovčí SÝR z pasterovaného MLÉKA, skladovaný ovčí SÝR vyrobený ze syrového MLÉKA), kravský hrudkový SÝR, pitná voda, jedlá sůl. Množství ovčího hrudkového sýru nejméně 50% hmot. ze sušiny výrobku.
ALERGENY
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
Výživové údaje na 100 g výrobku: Energetická hodnota 1117 kJ / 270 kcal, Tuky 23 g, z toho nasycené mastné kyseliny 17 g, Sacharidy <0,5 g, z toho cukry <0,5 g, Bílkoviny 16 g, Sůl 2,4 g
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvádí se
HMOTNOST/OBJEM
250 g
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Skladujte při teplotě od 2°C do 8°C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.
VÝROBCE
AGROFARMA, spol. s r. o., Červený Kameň, 018 56 Červený Kameň, Slovenská republika
VETERINÁRNÍ ČÍSLO
Viz etiketa
Původ
Slovensko